Activă TIMIŞ

RAMVI-ALL S.R.L.

CUI
45636599
Reg. Comerț
J35/603/2022
Înregistrată
14.02.2022
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT URSENI COM. MOŞNIŢA NOUĂ, STR. MOLIDULUI, NR.43, ÎNCĂPEREA 1, cod poștal 307289
11.09
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 14.02.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
199.778 RON
▼ 6% vs 2024
Profit net
2.719 RON
▼ 93% vs 2024
Capitaluri proprii
76.016 RON
▲ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

042 k85 k127 k170 k212 k2022 · Cifră de afaceri: 118.245 RON2023 · Cifră de afaceri: 151.213 RON2024 · Cifră de afaceri: 212.090 RON2025 · Cifră de afaceri: 199.778 RON2022 · Profit: 37.430 RON2023 · Profit: 59.424 RON2024 · Profit: 37.329 RON2025 · Profit: 2.719 RON2022 · Datorii: 9.480 RON2023 · Datorii: 16.286 RON2024 · Datorii: 17.983 RON2025 · Datorii: 15.019 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RAMVI-ALL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 199.778 RON în 2025, cu un profit net de 2.719 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 199.778 212.090 151.213 118.245
Profit net 2.719 37.329 59.424 37.430
Capitaluri proprii 76.016 73.297 60.154 37.630
Active totale 90.948 91.193 76.353 47.110
Datorii totale 15.019 17.983 16.286 9.480
Număr mediu salariați 2 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

11.09
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.