Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MALVIE MEDIA GROUP S.R.L.

CUI
45635801
Reg. Comerț
J40/2646/2022
Înregistrată
14.02.2022
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, INTR. COOPERATIVEI, NR.9, cod poștal 52759
1.78
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6311
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 14.02.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
488.875 RON
▼ 9% vs 2024
Profit net
1.272 RON
▼ 96% vs 2024
Capitaluri proprii
47.627 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0108 k216 k324 k432 k539 k2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 203.765 RON2024 · Cifră de afaceri: 539.439 RON2025 · Cifră de afaceri: 488.875 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 12.909 RON2024 · Profit: 33.598 RON2025 · Profit: 1.272 RON2022 · Datorii: 10.154 RON2023 · Datorii: 91.323 RON2024 · Datorii: 152.531 RON2025 · Datorii: 170.147 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MALVIE MEDIA GROUP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 488.875 RON în 2025, cu un profit net de 1.272 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 488.875 539.439 203.765 0
Profit net 1.272 33.598 12.909 0
Capitaluri proprii 47.627 46.355 12.757 -152
Active totale 217.521 198.254 99.700 10.002
Datorii totale 170.147 152.531 91.323 10.154
Număr mediu salariați 2 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

1.78
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.