Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DAG AUTO MOTORS S.R.L.

CUI
45598207
Reg. Comerț
J2022002169402
Înregistrată
08.02.2022
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR MOINEŞTI, NR.10, CAMERA NR. 1, BL.203, SC.A, ET.5, AP.35
5.02
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 08.02.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.542.370 RON
▲ 67% vs 2024
Profit net
175.047 RON
▲ 217% vs 2024
Capitaluri proprii
326.796 RON
▲ 133% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0508 k1,0 mil1,5 mil2,0 mil2,5 mil2022 · Cifră de afaceri: 423.326 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.291.025 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.523.807 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.542.370 RON2022 · Profit: 18.423 RON2023 · Profit: 66.228 RON2024 · Profit: 55.135 RON2025 · Profit: 175.047 RON2022 · Datorii: 346.881 RON2023 · Datorii: 418.546 RON2024 · Datorii: 397.056 RON2025 · Datorii: 555.543 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DAG AUTO MOTORS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.542.370 RON în 2025, cu un profit net de 175.047 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 2.542.370 1.523.807 1.291.025 423.326
Profit net 175.047 55.135 66.228 18.423
Capitaluri proprii 326.796 139.986 84.851 18.623
Active totale 881.122 534.915 501.809 365.158
Datorii totale 555.543 397.056 418.546 346.881
Număr mediu salariați 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

5.02
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.