Activă Plătitor TVA DÂMBOVIŢA

NERAMI PARTNERS S.R.L.

CUI
45588181
Reg. Comerț
J15/182/2022
Înregistrată
04.02.2022
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, ORŞ. TITU, STR. I. C. VISARION, NR.14 BIS, CAMERA 5, ET.1, cod poștal 135500
2.22
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Titu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4799
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 04.02.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.383.460 RON
▲ 57% vs 2024
Profit net
52.245 RON
▼ 10% vs 2024
Capitaluri proprii
222.060 RON
▲ 31% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0277 k553 k830 k1,1 mil1,4 mil2022 · Cifră de afaceri: 537.389 RON2023 · Cifră de afaceri: 763.008 RON2024 · Cifră de afaceri: 882.514 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.383.460 RON2022 · Profit: 110.112 RON2023 · Profit: 119.425 RON2024 · Profit: 58.056 RON2025 · Profit: 52.245 RON2022 · Datorii: 72.209 RON2023 · Datorii: 153.263 RON2024 · Datorii: 848.453 RON2025 · Datorii: 759.498 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NERAMI PARTNERS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.383.460 RON în 2025, cu un profit net de 52.245 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 1.383.460 882.514 763.008 537.389
Profit net 52.245 58.056 119.425 110.112
Capitaluri proprii 222.060 169.815 130.537 111.112
Active totale 959.235 982.356 283.800 183.321
Datorii totale 759.498 848.453 153.263 72.209
Număr mediu salariați 4 3 3 2

Analiză de risc — insolvență

2.22
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4799).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.