Activă Plătitor TVA TELEORMAN

BAVA GAZ CONSTRUCT S.R.L.

CUI
45587682
Reg. Comerț
J2022000096342
Înregistrată
04.02.2022
Sediu social JUD. TELEORMAN, ORŞ. VIDELE, STR. PLANTELOR, NR.5, cod poștal 145300
4.79
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Videle
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 04.02.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
480.373 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
51.284 RON
▼ 61% vs 2024
Capitaluri proprii
225.756 RON
▲ 29% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

098 k197 k295 k394 k492 k2023 · Cifră de afaceri: 159.480 RON2024 · Cifră de afaceri: 492.155 RON2025 · Cifră de afaceri: 480.373 RON2023 · Profit: 42.851 RON2024 · Profit: 131.421 RON2025 · Profit: 51.284 RON2023 · Datorii: 62.847 RON2024 · Datorii: 148.052 RON2025 · Datorii: 336.349 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BAVA GAZ CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 480.373 RON în 2025, cu un profit net de 51.284 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 480.373 492.155 159.480
Profit net 51.284 131.421 42.851
Capitaluri proprii 225.756 174.472 43.051
Active totale 683.805 479.245 105.898
Datorii totale 336.349 148.052 62.847
Număr mediu salariați 3 2 1

Analiză de risc — insolvență

4.79
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.