Activă ALBA

SVA SUCIU DESIGN S.R.L.

CUI
45577280
Reg. Comerț
J01/124/2022
Înregistrată
03.02.2022
Sediu social JUD. ALBA, SAT SEBEŞEL COM. SĂSCIORI, NR.17, cod poștal 517668
38.24
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sebeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 03.02.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
760.883 RON
▲ 57% vs 2024
Profit net
327.408 RON
▲ 62% vs 2024
Capitaluri proprii
362.949 RON
▲ 59% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0152 k304 k457 k609 k761 k2022 · Cifră de afaceri: 289.184 RON2023 · Cifră de afaceri: 352.492 RON2024 · Cifră de afaceri: 483.883 RON2025 · Cifră de afaceri: 760.883 RON2022 · Profit: 125.013 RON2023 · Profit: 98.043 RON2024 · Profit: 201.565 RON2025 · Profit: 327.408 RON2022 · Datorii: 8.647 RON2023 · Datorii: 21.245 RON2024 · Datorii: 34.163 RON2025 · Datorii: 16.326 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SVA SUCIU DESIGN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 760.883 RON în 2025, cu un profit net de 327.408 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 760.883 483.883 352.492 289.184
Profit net 327.408 201.565 98.043 125.013
Capitaluri proprii 362.949 228.429 98.283 125.213
Active totale 379.275 262.592 119.528 133.860
Datorii totale 16.326 34.163 21.245 8.647
Număr mediu salariați 2 1 2 1

Analiză de risc — insolvență

38.24
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.