Activă CLUJ

RADEANU D ORL S.R.L.

CUI
45564670
Reg. Comerț
J12/515/2022
Înregistrată
01.02.2022
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MIGDALULUI, NR.6, cod poștal 400209
2.45
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 01.02.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
267.300 RON
▼ 72% vs 2024
Profit net
60.284 RON
▼ 92% vs 2024
Capitaluri proprii
60.484 RON
▼ 92% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0189 k378 k566 k755 k944 k2022 · Cifră de afaceri: 486.757 RON2023 · Cifră de afaceri: 751.918 RON2024 · Cifră de afaceri: 943.861 RON2025 · Cifră de afaceri: 267.300 RON2022 · Profit: 452.961 RON2023 · Profit: 635.558 RON2024 · Profit: 713.071 RON2025 · Profit: 60.284 RON2022 · Datorii: 6.574 RON2023 · Datorii: 318.179 RON2024 · Datorii: 599.801 RON2025 · Datorii: 377.332 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RADEANU D ORL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 267.300 RON în 2025, cu un profit net de 60.284 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 267.300 943.861 751.918 486.757
Profit net 60.284 713.071 635.558 452.961
Capitaluri proprii 60.484 713.272 635.759 453.161
Active totale 437.816 1.313.073 953.938 459.735
Datorii totale 377.332 599.801 318.179 6.574
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.45
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.