Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

EDVADI REAL ESTATE S.R.L.

CUI
45515694
Reg. Comerț
J24/117/2022
Înregistrată
21.01.2022
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, STR. LUCIAN BLAGA, NR.91, cod poștal 435500
60.11
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4110
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 21.01.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
787.573 RON
▼ 68% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
205.916 RON
▼ 76% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0496 k992 k1,5 mil2,0 mil2,5 mil2022 · Cifră de afaceri: 663.276 RON2023 · Cifră de afaceri: 735.370 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.479.027 RON2025 · Cifră de afaceri: 787.573 RON2022 · Profit: 608.792 RON2023 · Profit: 7.243 RON2024 · Profit: 235.317 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 1.286.912 RON2023 · Datorii: 1.997.130 RON2024 · Datorii: 461.555 RON2025 · Datorii: 4.028 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EDVADI REAL ESTATE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 787.573 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 787.573 2.479.027 735.370 663.276
Profit net 0 235.317 7.243 608.792
Capitaluri proprii 205.916 851.552 616.235 608.992
Active totale 209.944 1.313.107 2.613.365 1.895.904
Datorii totale 4.028 461.555 1.997.130 1.286.912
Număr mediu salariați 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

60.11
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4110).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.