Activă Plătitor TVA CLUJ

STG SERV IMPEX S.R.L.

CUI
45498550
Reg. Comerț
J12/286/2022
Înregistrată
19.01.2022
Sediu social JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. AVRAM IANCU, NR.456C, ET.6, AP.42, cod poștal 407280
2.05
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 19.01.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
363.938 RON
▼ 29% vs 2024
Profit net
56.249 RON
▲ 26% vs 2024
Capitaluri proprii
56.489 RON
▲ 26% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0102 k204 k306 k408 k510 k2022 · Cifră de afaceri: 183.600 RON2023 · Cifră de afaceri: 454.439 RON2024 · Cifră de afaceri: 509.916 RON2025 · Cifră de afaceri: 363.938 RON2022 · Profit: 15.962 RON2023 · Profit: 36.639 RON2024 · Profit: 44.578 RON2025 · Profit: 56.249 RON2022 · Datorii: 4.274 RON2023 · Datorii: 98.044 RON2024 · Datorii: 88.898 RON2025 · Datorii: 420.748 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STG SERV IMPEX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 363.938 RON în 2025, cu un profit net de 56.249 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 363.938 509.916 454.439 183.600
Profit net 56.249 44.578 36.639 15.962
Capitaluri proprii 56.489 44.818 52.801 16.162
Active totale 473.085 133.376 150.541 20.320
Datorii totale 420.748 88.898 98.044 4.274
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.05
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.