Activă Plătitor TVA OLT

HALLMASON DESIGN RO S.R.L.

CUI
45473475
Reg. Comerț
J28/39/2022
Înregistrată
14.01.2022
Sediu social JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. CAZĂRMII, NR.31, BL.9, SC.B, ET.2, AP.6, cod poștal 230071
16.15
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 14.01.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
440.964 RON
▲ 6% vs 2024
Profit net
331.506 RON
▲ 5% vs 2024
Capitaluri proprii
331.746 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

088 k176 k265 k353 k441 k2022 · Cifră de afaceri: 352.368 RON2023 · Cifră de afaceri: 334.571 RON2024 · Cifră de afaceri: 417.044 RON2025 · Cifră de afaceri: 440.964 RON2022 · Profit: 305.907 RON2023 · Profit: 156.623 RON2024 · Profit: 314.610 RON2025 · Profit: 331.506 RON2022 · Datorii: 31.078 RON2023 · Datorii: 11.452 RON2024 · Datorii: 395.547 RON2025 · Datorii: 100.666 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HALLMASON DESIGN RO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 440.964 RON în 2025, cu un profit net de 331.506 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 440.964 417.044 334.571 352.368
Profit net 331.506 314.610 156.623 305.907
Capitaluri proprii 331.746 314.850 156.863 306.107
Active totale 432.219 708.965 166.883 337.185
Datorii totale 100.666 395.547 11.452 31.078
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

16.15
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.