Activă BISTRIŢA-NĂSĂUD

POV21 MARKETING S.R.L.

CUI
45462344
Reg. Comerț
J2022000034063
Înregistrată
12.01.2022
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, LOC. SIGMIR MUN. BISTRIŢA, NR.282, cod poștal 420003
-4.72
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7311
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 12.01.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
170.156 RON
▼ 60% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-66.283 RON
▼ 139% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

086 k172 k258 k344 k431 k2022 · Cifră de afaceri: 129.528 RON2023 · Cifră de afaceri: 208.806 RON2024 · Cifră de afaceri: 430.518 RON2025 · Cifră de afaceri: 170.156 RON2022 · Profit: 25.225 RON2023 · Profit: 59.469 RON2024 · Profit: 76.293 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 12.813 RON2023 · Datorii: 4.301 RON2024 · Datorii: 128.260 RON2025 · Datorii: 167.214 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

POV21 MARKETING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 170.156 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 170.156 430.518 208.806 129.528
Profit net 0 76.293 59.469 25.225
Capitaluri proprii -66.283 170.986 94.694 35.225
Active totale 100.931 299.246 98.995 48.038
Datorii totale 167.214 128.260 4.301 12.813
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-4.72
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.