Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MTC PREMIUM VISION S.R.L.

CUI
45443083
Reg. Comerț
J40/235/2022
Înregistrată
10.01.2022
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. FIZICIENILOR, NR.16, BL.10A, SC.1, ET.7, AP.45, cod poștal 32065
11.23
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6311
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 10.01.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
92.325 RON
▼ 57% vs 2024
Profit net
26.110 RON
▼ 76% vs 2024
Capitaluri proprii
26.350 RON
▼ 76% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

043 k85 k128 k170 k213 k2022 · Cifră de afaceri: 52.294 RON2023 · Cifră de afaceri: 107.940 RON2024 · Cifră de afaceri: 212.986 RON2025 · Cifră de afaceri: 92.325 RON2022 · Profit: 42.439 RON2023 · Profit: 63.545 RON2024 · Profit: 108.326 RON2025 · Profit: 26.110 RON2022 · Datorii: 2.384 RON2023 · Datorii: 41.250 RON2024 · Datorii: 14.780 RON2025 · Datorii: 18.255 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MTC PREMIUM VISION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 92.325 RON în 2025, cu un profit net de 26.110 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 92.325 212.986 107.940 52.294
Profit net 26.110 108.326 63.545 42.439
Capitaluri proprii 26.350 108.576 74.880 42.639
Active totale 44.605 121.818 114.680 41.950
Datorii totale 18.255 14.780 41.250 2.384
Număr mediu salariați 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

11.23
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.