Activă VÂLCEA

CLINICA ORTO PLUS S.R.L.

CUI
45426090
Reg. Comerț
J2022000007388
Înregistrată
04.01.2022
Sediu social JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. CALEA LUI TRAIAN, NR.215
71.25
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 04.01.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
431.568 RON
▼ 3% vs 2024
Profit net
266.382 RON
▼ 2% vs 2024
Capitaluri proprii
714.466 RON
▲ 60% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0115 k230 k346 k461 k576 k2022 · Cifră de afaceri: 1.250 RON2023 · Cifră de afaceri: 306.148 RON2024 · Cifră de afaceri: 444.058 RON2025 · Cifră de afaceri: 431.568 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 178.698 RON2024 · Profit: 270.826 RON2025 · Profit: 266.382 RON2022 · Datorii: 15.407 RON2023 · Datorii: 576.106 RON2024 · Datorii: 272.606 RON2025 · Datorii: 12.848 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CLINICA ORTO PLUS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 431.568 RON în 2025, cu un profit net de 266.382 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 431.568 444.058 306.148 1.250
Profit net 266.382 270.826 178.698 0
Capitaluri proprii 714.466 447.784 176.958 -1.740
Active totale 408.866 720.125 748.199 12.700
Datorii totale 12.848 272.606 576.106 15.407
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

71.25
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.