Activă Plătitor TVA BACĂU

ELECTRIC SEB CONSTRUCT 2022 S.R.L.

CUI
45424677
Reg. Comerț
J2022000004048
Înregistrată
04.01.2022
Sediu social JUD. BACĂU, ORŞ. DĂRMĂNEŞTI, STR. ENERGIEI, NR.253, cod poștal 605300
12.81
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 04.01.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
744.747 RON
▲ 30% vs 2024
Profit net
116.197 RON
▲ 512% vs 2024
Capitaluri proprii
240.831 RON
▲ 61% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0149 k298 k447 k596 k745 k2022 · Cifră de afaceri: 496.626 RON2023 · Cifră de afaceri: 576.948 RON2024 · Cifră de afaceri: 574.668 RON2025 · Cifră de afaceri: 744.747 RON2022 · Profit: 67.609 RON2023 · Profit: 130.524 RON2024 · Profit: 19.000 RON2025 · Profit: 116.197 RON2022 · Datorii: 141.010 RON2023 · Datorii: 35.068 RON2024 · Datorii: 58.490 RON2025 · Datorii: 65.415 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ELECTRIC SEB CONSTRUCT 2022 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 744.747 RON în 2025, cu un profit net de 116.197 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 744.747 574.668 576.948 496.626
Profit net 116.197 19.000 130.524 67.609
Capitaluri proprii 240.831 149.334 150.333 67.809
Active totale 306.246 207.824 185.401 208.819
Datorii totale 65.415 58.490 35.068 141.010
Număr mediu salariați 3 3 2 2

Analiză de risc — insolvență

12.81
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.