Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ROVALA GROUP SOLUTIONS S.R.L.

CUI
45423493
Reg. Comerț
J40/51/2022
Înregistrată
04.01.2022
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, B-DUL FERDINAND I, NR.5A, PARTER, AP.1
12.50
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 04.01.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
53.100 RON
▼ 48% vs 2024
Profit net
18.179 RON
▼ 44% vs 2024
Capitaluri proprii
112.530 RON
▲ 19% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

020 k41 k61 k82 k102 k2022 · Cifră de afaceri: 82.331 RON2023 · Cifră de afaceri: 64.551 RON2024 · Cifră de afaceri: 102.428 RON2025 · Cifră de afaceri: 53.100 RON2022 · Profit: 52.277 RON2023 · Profit: 24.891 RON2024 · Profit: 32.484 RON2025 · Profit: 18.179 RON2022 · Datorii: 2.607 RON2023 · Datorii: 17.890 RON2024 · Datorii: 21.306 RON2025 · Datorii: 21.046 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ROVALA GROUP SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 53.100 RON în 2025, cu un profit net de 18.179 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 53.100 102.428 64.551 82.331
Profit net 18.179 32.484 24.891 52.277
Capitaluri proprii 112.530 94.351 61.867 52.277
Active totale 133.576 115.657 79.757 54.884
Datorii totale 21.046 21.306 17.890 2.607
Număr mediu salariați 0 0 1 0

Analiză de risc — insolvență

12.50
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.