Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ALCAR MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.

CUI
45423477
Reg. Comerț
J2022000053402
Înregistrată
04.01.2022
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD NICOLAE BĂLCESCU, NR.35, CAMERA 11, ET.6, AP.12, cod poștal 10045
12.16
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 04.01.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.375.302 RON
▼ 44% vs 2024
Profit net
986.811 RON
▼ 67% vs 2024
Capitaluri proprii
2.037.639 RON
▼ 53% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0984 k2,0 mil3,0 mil3,9 mil4,9 mil2022 · Cifră de afaceri: 4.917.642 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.471.492 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.223.318 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.375.302 RON2022 · Profit: 4.762.333 RON2023 · Profit: 1.299.849 RON2024 · Profit: 2.947.555 RON2025 · Profit: 986.811 RON2022 · Datorii: 3.612.230 RON2023 · Datorii: 101.541 RON2024 · Datorii: 1.150.689 RON2025 · Datorii: 623.050 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ALCAR MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.375.302 RON în 2025, cu un profit net de 986.811 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 2.375.302 4.223.318 2.471.492 4.917.642
Profit net 986.811 2.947.555 1.299.849 4.762.333
Capitaluri proprii 2.037.639 4.304.224 4.997.745 4.762.533
Active totale 2.660.689 5.454.913 5.099.286 8.374.763
Datorii totale 623.050 1.150.689 101.541 3.612.230
Număr mediu salariați 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

12.16
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.