Activă Plătitor TVA BUZĂU

SAFETING GENERAL PROIECT S.R.L.

CUI
45403003
Reg. Comerț
J10/1570/2021
Înregistrată
24.12.2021
Sediu social JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. PLEVNEI, NR.14, cod poștal 120218
9.89
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 24.12.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
515.048 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
302.235 RON
▲ 149521% vs 2024
Capitaluri proprii
303.355 RON
▲ 26961% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0103 k206 k309 k412 k515 k2022 · Cifră de afaceri: 449.136 RON2023 · Cifră de afaceri: 478.308 RON2024 · Cifră de afaceri: 445.092 RON2025 · Cifră de afaceri: 515.048 RON2022 · Profit: 350.167 RON2023 · Profit: 158.134 RON2024 · Profit: 202 RON2025 · Profit: 302.235 RON2022 · Datorii: 13.173 RON2023 · Datorii: 146.993 RON2024 · Datorii: 200.065 RON2025 · Datorii: 271.345 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SAFETING GENERAL PROIECT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 515.048 RON în 2025, cu un profit net de 302.235 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 515.048 445.092 478.308 449.136
Profit net 302.235 202 158.134 350.167
Capitaluri proprii 303.355 1.121 158.374 350.367
Active totale 574.700 201.186 305.367 363.540
Datorii totale 271.345 200.065 146.993 13.173
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.89
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.