Activă Plătitor TVA SIBIU

PHARMAVEST TIMEPREST S.R.L.

CUI
45401703
Reg. Comerț
J2021002479326
Înregistrată
23.12.2021
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. OŢELARILOR, NR.41, AP.2, cod poștal 550239
8.39
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 23.12.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
10.845.296 RON
▲ 140% vs 2024
Profit net
1.022.506 RON
▲ 170% vs 2024
Capitaluri proprii
1.022.746 RON
▲ 170% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

02,2 mil4,3 mil6,5 mil8,7 mil11 mil2022 · Cifră de afaceri: 83.808 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.708.331 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.516.082 RON2025 · Cifră de afaceri: 10.845.296 RON2022 · Profit: 77.469 RON2023 · Profit: 175.378 RON2024 · Profit: 378.871 RON2025 · Profit: 1.022.506 RON2022 · Datorii: 6.821 RON2023 · Datorii: 214.904 RON2024 · Datorii: 366.087 RON2025 · Datorii: 1.227.919 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PHARMAVEST TIMEPREST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 10.845.296 RON în 2025, cu un profit net de 1.022.506 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 10.845.296 4.516.082 1.708.331 83.808
Profit net 1.022.506 378.871 175.378 77.469
Capitaluri proprii 1.022.746 379.111 253.047 77.669
Active totale 2.246.233 745.169 466.079 84.490
Datorii totale 1.227.919 366.087 214.904 6.821
Număr mediu salariați 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

8.39
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.