Activă Plătitor TVA BRAŞOV

DELIVERED BY DENISA S.R.L.

CUI
45399921
Reg. Comerț
J2021003664086
Înregistrată
23.12.2021
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. STADIONULUI, NR.16, BL.C1, ET.10, AP.73, cod poștal 500064
2.70
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 23.12.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
565.343 RON
▲ 20% vs 2024
Profit net
101.140 RON
▲ 201% vs 2024
Capitaluri proprii
235.595 RON
▲ 72% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0227 k454 k681 k908 k1,1 mil2022 · Cifră de afaceri: 45.228 RON2023 · Cifră de afaceri: 120.357 RON2024 · Cifră de afaceri: 472.742 RON2025 · Cifră de afaceri: 565.343 RON2022 · Profit: 37.451 RON2023 · Profit: 66.320 RON2024 · Profit: 33.628 RON2025 · Profit: 101.140 RON2022 · Datorii: 28.727 RON2023 · Datorii: 1.055.099 RON2024 · Datorii: 1.135.118 RON2025 · Datorii: 828.635 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DELIVERED BY DENISA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 565.343 RON în 2025, cu un profit net de 101.140 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 565.343 472.742 120.357 45.228
Profit net 101.140 33.628 66.320 37.451
Capitaluri proprii 235.595 136.629 103.001 37.551
Active totale 1.064.230 1.271.189 1.158.100 66.179
Datorii totale 828.635 1.135.118 1.055.099 28.727
Număr mediu salariați 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

2.70
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.