Activă DOLJ

DR. PREDA COSTINELA RALUCA S.R.L.

CUI
45381657
Reg. Comerț
J2021003122164
Înregistrată
20.12.2021
Sediu social JUD. DOLJ, SAT ALBEŞTI COM. ŞIMNICU DE SUS, STR. CRAIOVEI, NR.482
15.72
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 20.12.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
197.750 RON
▲ 58% vs 2024
Profit net
108.548 RON
▲ 93% vs 2024
Capitaluri proprii
108.788 RON
▲ 93% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

040 k79 k119 k158 k198 k2022 · Cifră de afaceri: 33.039 RON2023 · Cifră de afaceri: 85.520 RON2024 · Cifră de afaceri: 124.970 RON2025 · Cifră de afaceri: 197.750 RON2022 · Profit: 21.684 RON2023 · Profit: 42.391 RON2024 · Profit: 56.190 RON2025 · Profit: 108.548 RON2022 · Datorii: 3.159 RON2023 · Datorii: 1.222 RON2024 · Datorii: 9.032 RON2025 · Datorii: 35.243 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DR. PREDA COSTINELA RALUCA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 197.750 RON în 2025, cu un profit net de 108.548 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 197.750 124.970 85.520 33.039
Profit net 108.548 56.190 42.391 21.684
Capitaluri proprii 108.788 56.430 45.707 21.884
Active totale 144.031 65.462 46.929 25.043
Datorii totale 35.243 9.032 1.222 3.159
Număr mediu salariați 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

15.72
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.