Activă Plătitor TVA ILFOV

MEDIA 21 GRAPHICS ATELIER DESIGN S.R.L.

CUI
45381045
Reg. Comerț
J23/7919/2021
Înregistrată
20.12.2021
Sediu social JUD. ILFOV, COM. MOGOŞOAIA, STR. DRUMUL MORII, NR.2
11.75
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7311
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 20.12.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.568.752 RON
▲ 6% vs 2024
Profit net
888.439 RON
▼ 1% vs 2024
Capitaluri proprii
2.960.951 RON
▼ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0451 k902 k1,4 mil1,8 mil2,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 161.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.254.787 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.254.222 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.478.645 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.568.752 RON2021 · Profit: 155.847 RON2022 · Profit: 1.880.357 RON2023 · Profit: 673.869 RON2024 · Profit: 893.046 RON2025 · Profit: 888.439 RON2021 · Datorii: 5.068 RON2022 · Datorii: 661.544 RON2023 · Datorii: 1.092.576 RON2024 · Datorii: 683.327 RON2025 · Datorii: 752.324 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MEDIA 21 GRAPHICS ATELIER DESIGN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.568.752 RON în 2025, cu un profit net de 888.439 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.568.752 1.478.645 1.254.222 2.254.787 161.000
Profit net 888.439 893.046 673.869 1.880.357 155.847
Capitaluri proprii 2.960.951 3.072.512 2.304.466 1.880.597 156.047
Active totale 3.713.275 3.755.839 3.397.042 2.542.141 161.115
Datorii totale 752.324 683.327 1.092.576 661.544 5.068
Număr mediu salariați 1 1 2 1 0

Analiză de risc — insolvență

11.75
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.