Activă CLUJ

TFS KIDS ACADEMY S.R.L.

CUI
45374285
Reg. Comerț
J12/6147/2021
Înregistrată
17.12.2021
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BRAŞOV, NR.35, AP.3, cod poștal 400072
-16.46
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8559
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 17.12.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
86.980 RON
▼ 63% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-6.751 RON
▼ 110% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

047 k94 k141 k187 k234 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 189.141 RON2023 · Cifră de afaceri: 126.522 RON2024 · Cifră de afaceri: 234.304 RON2025 · Cifră de afaceri: 86.980 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 75.988 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 71.822 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 300 RON2022 · Datorii: 3.921 RON2023 · Datorii: 5.007 RON2024 · Datorii: 18.692 RON2025 · Datorii: 9.615 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TFS KIDS ACADEMY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 86.980 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 86.980 234.304 126.522 189.141 0
Profit net 0 71.822 0 75.988 0
Capitaluri proprii -6.751 68.028 -3.793 76.157 169
Active totale 2.831 86.720 7.866 87.738 16.674
Datorii totale 9.615 18.692 5.007 3.921 300
Număr mediu salariați 0 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-16.46
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8559).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.