Activă Plătitor TVA IAŞI

GEZH BUILDING SYSTEM S.R.L.

CUI
45365872
Reg. Comerț
J22/4304/2021
Înregistrată
16.12.2021
Sediu social JUD. IAŞI, SAT CHICEREA COM. TOMEŞTI, STR. CIREŞULUI, NR.2B, cod poștal 707516
6.63
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 16.12.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.792.613 RON
▲ 381% vs 2024
Profit net
73.073 RON
Capitaluri proprii
266.020 RON
▲ 38% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0359 k717 k1,1 mil1,4 mil1,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 299.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.101.565 RON2023 · Cifră de afaceri: 134.319 RON2024 · Cifră de afaceri: 373.037 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.792.613 RON2021 · Profit: 288.813 RON2022 · Profit: 591.480 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 73.073 RON2021 · Datorii: 10.441 RON2022 · Datorii: 26.581 RON2023 · Datorii: 53.049 RON2024 · Datorii: 134.633 RON2025 · Datorii: 203.885 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GEZH BUILDING SYSTEM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.792.613 RON în 2025, cu un profit net de 73.073 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.792.613 373.037 134.319 1.101.565 299.000
Profit net 73.073 0 0 591.480 288.813
Capitaluri proprii 266.020 192.947 616.381 880.493 289.013
Active totale 469.566 325.230 668.873 907.074 299.454
Datorii totale 203.885 134.633 53.049 26.581 10.441
Număr mediu salariați 1 1 1 4 0

Analiză de risc — insolvență

6.63
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.