Activă Plătitor TVA MUREŞ

HOREA ENGINEERING AND DESIGN S.R.L.

CUI
45364303
Reg. Comerț
J2021001983268
Înregistrată
16.12.2021
Sediu social JUD. MUREŞ, SAT CIPĂU ORŞ. IERNUT, CIPĂU, NR.187, cod poștal 545101
3.30
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Târnăveni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 16.12.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
85.052 RON
▼ 67% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
80.088 RON
▼ 43% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

071 k142 k213 k284 k355 k2021 · Cifră de afaceri: 6.500 RON2022 · Cifră de afaceri: 39.301 RON2023 · Cifră de afaceri: 355.061 RON2024 · Cifră de afaceri: 256.946 RON2025 · Cifră de afaceri: 85.052 RON2021 · Profit: 6.289 RON2022 · Profit: 26.593 RON2023 · Profit: 213.401 RON2024 · Profit: 41.615 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 341 RON2022 · Datorii: 6.124 RON2023 · Datorii: 30.296 RON2024 · Datorii: 177.854 RON2025 · Datorii: 109.671 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HOREA ENGINEERING AND DESIGN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 85.052 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 85.052 256.946 355.061 39.301 6.500
Profit net 0 41.615 213.401 26.593 6.289
Capitaluri proprii 80.088 139.921 221.784 32.883 6.290
Active totale 178.481 316.885 251.810 39.007 6.631
Datorii totale 109.671 177.854 30.296 6.124 341
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

3.30
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.