Activă ILFOV

VIOLA PRODUCTION S.R.L.

CUI
45355720
Reg. Comerț
J2021007809238
Înregistrată
14.12.2021
Sediu social JUD. ILFOV, SAT CERNICA COM. CERNICA, STR LĂCRĂMIOAREI, NR.11, CAMERA 1, cod poștal 77035
66.68
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 14.12.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
52.122 RON
▲ 52% vs 2024
Profit net
15.091 RON
Capitaluri proprii
61.578 RON
▲ 32% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

012 k25 k37 k49 k61 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 61.284 RON2023 · Cifră de afaceri: 41.810 RON2024 · Cifră de afaceri: 34.244 RON2025 · Cifră de afaceri: 52.122 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 49.775 RON2023 · Profit: 1.780 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 15.091 RON2021 · Datorii: 3.000 RON2022 · Datorii: 0 RON2023 · Datorii: 351 RON2024 · Datorii: 314 RON2025 · Datorii: 1.118 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VIOLA PRODUCTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 52.122 RON în 2025, cu un profit net de 15.091 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 52.122 34.244 41.810 61.284 0
Profit net 15.091 0 1.780 49.775 0
Capitaluri proprii 61.578 46.487 50.326 48.546 -1.229
Active totale 62.696 46.801 50.677 48.546 1.771
Datorii totale 1.118 314 351 0 3.000
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

66.68
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.