Activă DÂMBOVIŢA

SD ENGINEERING PROIECTARE STRUCTURALA S.R.L.

CUI
45345735
Reg. Comerț
J2021001865155
Înregistrată
13.12.2021
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, SAT VIFORÂTA COM. ANINOASA, STR. SOLARINO, NR.42A
-10.58
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 13.12.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
48.000 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-9.807 RON
▼ 281% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

025 k50 k75 k101 k126 k2022 · Cifră de afaceri: 125.633 RON2023 · Cifră de afaceri: 74.802 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 48.000 RON2022 · Profit: 62.083 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 12.133 RON2023 · Datorii: 4.165 RON2024 · Datorii: 0 RON2025 · Datorii: 23.402 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SD ENGINEERING PROIECTARE STRUCTURALA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 48.000 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 48.000 0 74.802 125.633
Profit net 0 0 0 62.083
Capitaluri proprii -9.807 5.420 7.838 62.263
Active totale 9.192 5.420 12.003 74.244
Datorii totale 23.402 0 4.165 12.133
Număr mediu salariați 1 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

-10.58
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.