Activă HUNEDOARA

ANGIOCORD S.R.L.

CUI
45336850
Reg. Comerț
J2021001827209
Înregistrată
10.12.2021
Sediu social JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. DUILIU ZAMFIRESCU, BL.AB5, SC.1, ET.PARTER, AP.3
1.53
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 10.12.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
722.825 RON
▼ 3% vs 2024
Profit net
212.501 RON
▼ 46% vs 2024
Capitaluri proprii
212.741 RON
▼ 66% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0450 k900 k1,4 mil1,8 mil2,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 214.301 RON2023 · Cifră de afaceri: 501.375 RON2024 · Cifră de afaceri: 746.101 RON2025 · Cifră de afaceri: 722.825 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 59.971 RON2023 · Profit: 168.753 RON2024 · Profit: 394.468 RON2025 · Profit: 212.501 RON2021 · Datorii: 700 RON2022 · Datorii: 47.510 RON2023 · Datorii: 76.394 RON2024 · Datorii: 40.050 RON2025 · Datorii: 2.250.086 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANGIOCORD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 722.825 RON în 2025, cu un profit net de 212.501 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 722.825 746.101 501.375 214.301 0
Profit net 212.501 394.468 168.753 59.971 0
Capitaluri proprii 212.741 623.391 228.924 60.171 200
Active totale 2.462.827 663.441 305.318 107.681 900
Datorii totale 2.250.086 40.050 76.394 47.510 700
Număr mediu salariați 1 1 2 2 0

Analiză de risc — insolvență

1.53
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.