Activă IAŞI

PLACE OF BEAUTY BY CLAUDIA S.R.L.

CUI
45314534
Reg. Comerț
J2021004187223
Înregistrată
07.12.2021
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. BRÂNDUŞA, NR.33A
-265.27
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 07.12.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
16.849 RON
▼ 23% vs 2024
Profit net
1.018 RON
▲ 54% vs 2024
Capitaluri proprii
-18.668 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

07 k15 k22 k29 k36 k2021 · Cifră de afaceri: 335 RON2022 · Cifră de afaceri: 14.680 RON2023 · Cifră de afaceri: 23.825 RON2024 · Cifră de afaceri: 21.925 RON2025 · Cifră de afaceri: 16.849 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 919 RON2024 · Profit: 662 RON2025 · Profit: 1.018 RON2021 · Datorii: 6.826 RON2022 · Datorii: 24.004 RON2023 · Datorii: 36.376 RON2024 · Datorii: 21.376 RON2025 · Datorii: 19.093 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PLACE OF BEAUTY BY CLAUDIA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 16.849 RON în 2025, cu un profit net de 1.018 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 16.849 21.925 23.825 14.680 335
Profit net 1.018 662 919 0 0
Capitaluri proprii -18.668 -19.686 -20.349 -21.267 -5.474
Active totale 425 1.690 16.027 2.737 1.352
Datorii totale 19.093 21.376 36.376 24.004 6.826
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-265.27
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.