Activă ILFOV

TOROMAN FLEET TRANS S.R.L.

CUI
45313253
Reg. Comerț
J23/7598/2021
Înregistrată
06.12.2021
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. SOLSTIŢIULUI, NR.2B BIS, ET.3, AP.28, cod poștal 77160
-0.23
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4939
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 06.12.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
307.537 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
54.010 RON
Capitaluri proprii
-82.292 RON
▲ 40% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0186 k372 k558 k744 k930 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 676.012 RON2023 · Cifră de afaceri: 929.548 RON2024 · Cifră de afaceri: 296.884 RON2025 · Cifră de afaceri: 307.537 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 178.619 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 54.010 RON2021 · Datorii: 209 RON2022 · Datorii: 107.846 RON2023 · Datorii: 135.907 RON2024 · Datorii: 287.324 RON2025 · Datorii: 383.058 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TOROMAN FLEET TRANS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 307.537 RON în 2025, cu un profit net de 54.010 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 307.537 296.884 929.548 676.012 0
Profit net 54.010 0 0 178.619 0
Capitaluri proprii -82.292 -136.302 149.399 178.619 -1
Active totale 300.766 149.851 285.306 282.236 208
Datorii totale 383.058 287.324 135.907 107.846 209
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-0.23
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4939).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.