Activă Plătitor TVA ILFOV

SMART BUSINESS COURIER S.R.L.

CUI
45304778
Reg. Comerț
J23/7563/2021
Înregistrată
03.12.2021
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, STR. MIMOZELOR, NR.3, CAMERA 4, PARTER, cod poștal 77145
15.45
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 03.12.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
116.169 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
17.113 RON
▲ 89% vs 2024
Capitaluri proprii
17.681 RON
▲ 3013% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

023 k46 k70 k93 k116 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 47.632 RON2023 · Cifră de afaceri: 75.677 RON2024 · Cifră de afaceri: 107.233 RON2025 · Cifră de afaceri: 116.169 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 652 RON2024 · Profit: 9.066 RON2025 · Profit: 17.113 RON2021 · Datorii: 30.000 RON2022 · Datorii: 30.703 RON2023 · Datorii: 27.448 RON2024 · Datorii: 23.516 RON2025 · Datorii: 5.770 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SMART BUSINESS COURIER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 116.169 RON în 2025, cu un profit net de 17.113 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 116.169 107.233 75.677 47.632 0
Profit net 17.113 9.066 652 0 0
Capitaluri proprii 17.681 568 -8.498 -9.150 -3.091
Active totale 23.451 23.136 18.950 21.553 26.909
Datorii totale 5.770 23.516 27.448 30.703 30.000
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

15.45
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.