Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

BOOMEVENTS S.R.L.

CUI
45299825
Reg. Comerț
J40/21115/2021
Înregistrată
03.12.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ŞOS. SĂLAJ, NR.351-353, BL.4, SC.2, ET.4, AP.84
-13.69
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 03.12.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
37.050 RON
▲ 75% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-43.221 RON
▼ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

016 k32 k47 k63 k79 k2021 · Cifră de afaceri: 494 RON2022 · Cifră de afaceri: 66.620 RON2023 · Cifră de afaceri: 20.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 21.200 RON2025 · Cifră de afaceri: 37.050 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 17.220 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 16.675 RON2022 · Datorii: 73.738 RON2023 · Datorii: 78.751 RON2024 · Datorii: 76.759 RON2025 · Datorii: 65.048 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BOOMEVENTS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 37.050 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 37.050 21.200 20.000 66.620 494
Profit net 0 0 0 17.220 0
Capitaluri proprii -43.221 -36.860 -13.536 17.444 -16.111
Active totale 21.827 39.899 65.215 91.182 564
Datorii totale 65.048 76.759 78.751 73.738 16.675
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-13.69
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.