Activă DÂMBOVIŢA

MATHS - LUCS GAMING S.R.L.

CUI
45259480
Reg. Comerț
J15/1787/2021
Înregistrată
22.11.2021
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, SAT BRANIŞTEA COM. BRANIŞTEA, NR.917, cod poștal 137050
11.12
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Titu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4719
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 22.11.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
21.245 RON
▼ 91% vs 2024
Profit net
1.453 RON
▼ 99% vs 2024
Capitaluri proprii
381.150 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

065 k131 k196 k261 k326 k2022 · Cifră de afaceri: 83.952 RON2023 · Cifră de afaceri: 288.311 RON2024 · Cifră de afaceri: 233.755 RON2025 · Cifră de afaceri: 21.245 RON2022 · Profit: 48.711 RON2023 · Profit: 211.294 RON2024 · Profit: 119.432 RON2025 · Profit: 1.453 RON2022 · Datorii: 126.152 RON2023 · Datorii: 326.397 RON2024 · Datorii: 52.939 RON2025 · Datorii: 71.794 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MATHS - LUCS GAMING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 21.245 RON în 2025, cu un profit net de 1.453 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 21.245 233.755 288.311 83.952
Profit net 1.453 119.432 211.294 48.711
Capitaluri proprii 381.150 379.698 260.265 48.911
Active totale 451.530 431.223 586.662 175.063
Datorii totale 71.794 52.939 326.397 126.152
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

11.12
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4719).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.