Activă Plătitor TVA ARGEŞ

SOLIBIL S33 COM S.R.L.

CUI
45253801
Reg. Comerț
J2021002765032
Înregistrată
19.11.2021
Sediu social JUD. ARGEŞ, ORŞ. MIOVENI, BLD. DACIA, BL.P7, ET.PARTER, cod poștal 115400
1.47
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Mioveni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 19.11.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
615.283 RON
▼ 3% vs 2024
Profit net
66.583 RON
▲ 34% vs 2024
Capitaluri proprii
58.243 RON
▲ 798% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0139 k279 k418 k557 k697 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 452.256 RON2023 · Cifră de afaceri: 595.097 RON2024 · Cifră de afaceri: 634.379 RON2025 · Cifră de afaceri: 615.283 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 49.539 RON2025 · Profit: 66.583 RON2021 · Datorii: 55.222 RON2022 · Datorii: 393.541 RON2023 · Datorii: 471.731 RON2024 · Datorii: 600.760 RON2025 · Datorii: 696.828 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SOLIBIL S33 COM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 615.283 RON în 2025, cu un profit net de 66.583 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 615.283 634.379 595.097 452.256 0
Profit net 66.583 49.539 0 0 0
Capitaluri proprii 58.243 -8.340 -57.879 -56.944 -8.849
Active totale 755.071 592.420 413.852 336.597 46.373
Datorii totale 696.828 600.760 471.731 393.541 55.222
Număr mediu salariați 2 3 4 4 0

Analiză de risc — insolvență

1.47
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.