Activă PRAHOVA

FALCO BIANCO REZIDENCE S.R.L.

CUI
45252199
Reg. Comerț
J2021002846290
Înregistrată
19.11.2021
Sediu social JUD. PRAHOVA, ORŞ. BUŞTENI, STR. FÎNTÎNII, NR.32, cod poștal 105500
37.18
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 19.11.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
200.816 RON
▲ 50% vs 2024
Profit net
42.268 RON
▲ 296% vs 2024
Capitaluri proprii
62.541 RON
▲ 208% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

040 k80 k120 k161 k201 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 45.845 RON2023 · Cifră de afaceri: 112.514 RON2024 · Cifră de afaceri: 133.518 RON2025 · Cifră de afaceri: 200.816 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 22.711 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 10.666 RON2025 · Profit: 42.268 RON2021 · Datorii: 2.700 RON2022 · Datorii: 575 RON2023 · Datorii: 79 RON2024 · Datorii: 1.016 RON2025 · Datorii: 2.689 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FALCO BIANCO REZIDENCE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 200.816 RON în 2025, cu un profit net de 42.268 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 200.816 133.518 112.514 45.845 0
Profit net 42.268 10.666 0 22.711 0
Capitaluri proprii 62.541 20.273 9.607 20.801 -1.910
Active totale 65.230 21.289 9.686 21.376 790
Datorii totale 2.689 1.016 79 575 2.700
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

37.18
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.