Activă BIHOR

CLINICA DR. MAGHIAR S.R.L.

CUI
45251398
Reg. Comerț
J2021002993057
Înregistrată
19.11.2021
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. GHEORGHE DOJA, NR.29
2.80
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 19.11.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
480.044 RON
▲ 26% vs 2024
Profit net
69.282 RON
▼ 51% vs 2024
Capitaluri proprii
70.282 RON
▼ 41% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0126 k251 k377 k503 k628 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 60.078 RON2024 · Cifră de afaceri: 379.882 RON2025 · Cifră de afaceri: 480.044 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 141.658 RON2025 · Profit: 69.282 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 124.031 RON2023 · Datorii: 628.391 RON2024 · Datorii: 366.746 RON2025 · Datorii: 523.074 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CLINICA DR. MAGHIAR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 480.044 RON în 2025, cu un profit net de 69.282 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 480.044 379.882 60.078 0 0
Profit net 69.282 141.658 0 0 0
Capitaluri proprii 70.282 119.088 -22.570 -2.700 345
Active totale 702.681 655.764 605.276 121.331 345
Datorii totale 523.074 366.746 628.391 124.031 0
Număr mediu salariați 3 2 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

2.80
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.