Activă Plătitor TVA ARAD

NICVAS PROFI S.R.L.

CUI
45241475
Reg. Comerț
J2021002035021
Înregistrată
18.11.2021
Sediu social JUD. ARAD, MUN. ARAD, BLD. IULIU MANIU, NR.31-33, BL.A, SC.A, AP.1
16.15
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 18.11.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.177.768 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
373.875 RON
▲ 59% vs 2024
Capitaluri proprii
374.115 RON
▲ 59% vs 2024
Număr mediu angajați
13
▼ 13% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0236 k471 k707 k942 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 861.228 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.051.555 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.041.442 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.177.768 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 238.032 RON2023 · Profit: 275.644 RON2024 · Profit: 234.486 RON2025 · Profit: 373.875 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 105.274 RON2023 · Datorii: 88.177 RON2024 · Datorii: 107.590 RON2025 · Datorii: 113.402 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NICVAS PROFI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.177.768 RON în 2025, cu un profit net de 373.875 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.177.768 1.041.442 1.051.555 861.228 0
Profit net 373.875 234.486 275.644 238.032 0
Capitaluri proprii 374.115 234.726 275.884 238.232 200
Active totale 487.517 342.316 364.061 343.506 200
Datorii totale 113.402 107.590 88.177 105.274 0
Număr mediu salariați 13 15 15 14 0

Analiză de risc — insolvență

16.15
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.