Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DEM HOUSES REAL ESTATE S.R.L.

CUI
45225127
Reg. Comerț
J40/19971/2021
Înregistrată
15.11.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, SPL. UNIRII, NR.70, ETAJ, CAMERA 2 IN SUPRAFATA DE 16 MP, AP.1+2
5.00
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6831
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 15.11.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
199.975 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
30.127 RON
▼ 46% vs 2024
Capitaluri proprii
74.211 RON
▼ 21% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

040 k80 k120 k160 k200 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 32.510 RON2023 · Cifră de afaceri: 127.893 RON2024 · Cifră de afaceri: 184.473 RON2025 · Cifră de afaceri: 199.975 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 14.604 RON2023 · Profit: 24.997 RON2024 · Profit: 55.349 RON2025 · Profit: 30.127 RON2021 · Datorii: 938 RON2022 · Datorii: 1.775 RON2023 · Datorii: 46.715 RON2024 · Datorii: 42.773 RON2025 · Datorii: 108.940 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DEM HOUSES REAL ESTATE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 199.975 RON în 2025, cu un profit net de 30.127 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 199.975 184.473 127.893 32.510 0
Profit net 30.127 55.349 24.997 14.604 0
Capitaluri proprii 74.211 94.084 38.735 13.738 -866
Active totale 182.110 136.614 80.763 15.513 72
Datorii totale 108.940 42.773 46.715 1.775 938
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

5.00
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6831).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.