Activă DÂMBOVIŢA

DAVMAR CONSTRUCT SUPORT S.R.L.

CUI
45224636
Reg. Comerț
J15/1765/2021
Înregistrată
15.11.2021
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, SAT ROMÂNEŞTI COM. POTLOGI, STR. BEBERICĂ, NR.2, CAMERA 2
9.23
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Titu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 15.11.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
258.956 RON
▼ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

096 k193 k289 k385 k482 k2022 · Cifră de afaceri: 481.549 RON2023 · Cifră de afaceri: 157.812 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Profit: 350.500 RON2023 · Profit: 18.239 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 22.078 RON2023 · Datorii: 55.792 RON2024 · Datorii: 52.410 RON2025 · Datorii: 67.558 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DAVMAR CONSTRUCT SUPORT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 0 0 157.812 481.549
Profit net 0 0 18.239 350.500
Capitaluri proprii 258.956 307.270 368.939 350.700
Active totale 326.514 359.680 424.534 372.778
Datorii totale 67.558 52.410 55.792 22.078
Număr mediu salariați 0 0 0 3

Analiză de risc — insolvență

9.23
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.