Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DASHAS CURLY S.R.L.

CUI
45218545
Reg. Comerț
J2023007327235
Înregistrată
12.11.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ION BERINDEI, NR.12, BL.60, SC.2, ET.6, AP.69, cod poștal 23557
-0.07
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 12.11.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
459.879 RON
▲ 33% vs 2024
Profit net
21.612 RON
▼ 33% vs 2024
Capitaluri proprii
-25.823 RON
▲ 46% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

092 k184 k276 k368 k460 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 376.785 RON2023 · Cifră de afaceri: 427.220 RON2024 · Cifră de afaceri: 345.694 RON2025 · Cifră de afaceri: 459.879 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 32.177 RON2025 · Profit: 21.612 RON2021 · Datorii: 9.235 RON2022 · Datorii: 55.666 RON2023 · Datorii: 123.517 RON2024 · Datorii: 157.786 RON2025 · Datorii: 121.278 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DASHAS CURLY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 459.879 RON în 2025, cu un profit net de 21.612 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 459.879 345.694 427.220 376.785 0
Profit net 21.612 32.177 0 0 0
Capitaluri proprii -25.823 -47.435 -79.612 -41.845 -3.686
Active totale 90.449 105.345 38.899 8.815 543
Datorii totale 121.278 157.786 123.517 55.666 9.235
Număr mediu salariați 5 4 8 7 0

Analiză de risc — insolvență

-0.07
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.