Activă ARGEŞ

MC BEAUTY DENTALINE S.R.L.

CUI
45216196
Reg. Comerț
J03/2714/2021
Înregistrată
12.11.2021
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT STOENEŞTI COM. STOENEŞTI, NR.152
28.83
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 12.11.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
175.734 RON
▲ 9% vs 2024
Profit net
43.653 RON
▲ 13% vs 2024
Capitaluri proprii
82.762 RON
▲ 35% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

035 k70 k105 k141 k176 k2022 · Cifră de afaceri: 72.989 RON2023 · Cifră de afaceri: 115.424 RON2024 · Cifră de afaceri: 160.738 RON2025 · Cifră de afaceri: 175.734 RON2022 · Profit: 34.298 RON2023 · Profit: 9.624 RON2024 · Profit: 38.731 RON2025 · Profit: 43.653 RON2022 · Datorii: 1.610 RON2023 · Datorii: 3.831 RON2024 · Datorii: 5.379 RON2025 · Datorii: 4.918 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MC BEAUTY DENTALINE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 175.734 RON în 2025, cu un profit net de 43.653 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 175.734 160.738 115.424 72.989
Profit net 43.653 38.731 9.624 34.298
Capitaluri proprii 82.762 61.331 44.122 34.498
Active totale 87.680 66.710 47.953 36.108
Datorii totale 4.918 5.379 3.831 1.610
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

28.83
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.