Activă ARGEŞ

REVEAL SMILE S.R.L.

CUI
45202794
Reg. Comerț
J2021002695034
Înregistrată
10.11.2021
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT VALEA MARE-PODGORIA ORŞ. ŞTEFĂNEŞTI, STR. COASTA CÂMPULUI, NR.247 BIS, CAMERA NR.2, ET.PARTER, cod poștal 117721
-1430.08
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 10.11.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
14.996 RON
▼ 30% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-68.402 RON
▼ 163% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

014 k27 k41 k55 k69 k2022 · Cifră de afaceri: 7.632 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.385 RON2024 · Cifră de afaceri: 21.480 RON2025 · Cifră de afaceri: 14.996 RON2022 · Profit: 1.163 RON2023 · Profit: 170 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 4.434 RON2023 · Datorii: 3.349 RON2024 · Datorii: 28.901 RON2025 · Datorii: 68.716 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

REVEAL SMILE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 14.996 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 14.996 21.480 3.385 7.632
Profit net 0 0 170 1.163
Capitaluri proprii -68.402 -26.046 1.333 1.163
Active totale 314 2.855 4.682 5.597
Datorii totale 68.716 28.901 3.349 4.434
Număr mediu salariați 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-1430.08
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.