Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DDASTORE FASHION ONLINE S.R.L.

CUI
45201330
Reg. Comerț
J2021019589405
Înregistrată
10.11.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, PRL GHENCEA, NR.86A, PARTER. CAMERA NR. 1, AP.28B, cod poștal 6
12.46
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 10.11.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
462.842 RON
▲ 22% vs 2024
Profit net
79.841 RON
Capitaluri proprii
79.552 RON
▲ 27627% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

093 k185 k278 k370 k463 k2022 · Cifră de afaceri: 34.359 RON2023 · Cifră de afaceri: 297.219 RON2024 · Cifră de afaceri: 380.325 RON2025 · Cifră de afaceri: 462.842 RON2022 · Profit: 18.011 RON2023 · Profit: 40.202 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 79.841 RON2022 · Datorii: 8.334 RON2023 · Datorii: 8.632 RON2024 · Datorii: 19.831 RON2025 · Datorii: 44.917 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DDASTORE FASHION ONLINE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 462.842 RON în 2025, cu un profit net de 79.841 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 462.842 380.325 297.219 34.359
Profit net 79.841 0 40.202 18.011
Capitaluri proprii 79.552 -289 40.442 18.211
Active totale 124.369 19.481 48.995 26.545
Datorii totale 44.917 19.831 8.632 8.334
Număr mediu salariați 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

12.46
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.