Activă TIMIŞ

LĂBUŞ COSMETICĂ CANINĂ S.R.L.

CUI
45197035
Reg. Comerț
J2021004597352
Înregistrată
09.11.2021
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT GIROC COM. GIROC, STR. MACILOR, NR.92, ET.2, AP.11, cod poștal 307220
-1.73
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 09.11.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
146.655 RON
▲ 14% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-45.271 RON
▼ 1357% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

053 k106 k159 k212 k265 k2021 · Cifră de afaceri: 6.531 RON2022 · Cifră de afaceri: 119.629 RON2023 · Cifră de afaceri: 103.140 RON2024 · Cifră de afaceri: 129.190 RON2025 · Cifră de afaceri: 146.655 RON2021 · Profit: 1.081 RON2022 · Profit: 34.617 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 2.867 RON2022 · Datorii: 7.146 RON2023 · Datorii: 8.975 RON2024 · Datorii: 263.668 RON2025 · Datorii: 264.877 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LĂBUŞ COSMETICĂ CANINĂ S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 146.655 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 146.655 129.190 103.140 119.629 6.531
Profit net 0 0 0 34.617 1.081
Capitaluri proprii -45.271 3.601 21.030 35.898 1.281
Active totale 214.336 267.269 30.005 43.044 4.148
Datorii totale 264.877 263.668 8.975 7.146 2.867
Număr mediu salariați 2 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

-1.73
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.