Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

DISCO FOREST S.R.L.

CUI
45178068
Reg. Comerț
J2021001899242
Înregistrată
04.11.2021
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, SAT GROŞII ŢIBLEŞULUI COM. GROŞII ŢIBLEŞULUI, G GROŞII ŢIBLEŞULUI, NR.254/N, cod poștal 437316
1.75
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Tîrgu Lăpuş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5630
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 04.11.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
788.696 RON
▲ 77% vs 2024
Profit net
82.006 RON
Capitaluri proprii
39.346 RON
▲ 192% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0178 k356 k533 k711 k889 k2022 · Cifră de afaceri: 27.610 RON2023 · Cifră de afaceri: 350.892 RON2024 · Cifră de afaceri: 444.354 RON2025 · Cifră de afaceri: 788.696 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 171.409 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 82.006 RON2022 · Datorii: 300.208 RON2023 · Datorii: 663.481 RON2024 · Datorii: 888.756 RON2025 · Datorii: 600.729 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DISCO FOREST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 788.696 RON în 2025, cu un profit net de 82.006 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 788.696 444.354 350.892 27.610
Profit net 82.006 0 171.409 0
Capitaluri proprii 39.346 -42.660 -9.763 -181.173
Active totale 640.075 846.096 653.718 119.035
Datorii totale 600.729 888.756 663.481 300.208
Număr mediu salariați 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.75
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5630).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.