Activă NEAMŢ

AIR CLINIQUE S.R.L.

CUI
45120007
Reg. Comerț
J2021001324278
Înregistrată
26.10.2021
Sediu social JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. CUEJDI, NR.1, CABINET MEDICAL 1. ÎNSCRIS ÎN CF 71166-C1-U9, ET.P, cod poștal 245
12.15
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 26.10.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
160.649 RON
▼ 26% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
58.862 RON
▼ 25% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

043 k86 k130 k173 k216 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 60.619 RON2023 · Cifră de afaceri: 90.121 RON2024 · Cifră de afaceri: 216.182 RON2025 · Cifră de afaceri: 160.649 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 14.904 RON2023 · Profit: 5.423 RON2024 · Profit: 65.314 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 8.000 RON2022 · Datorii: 1.594 RON2023 · Datorii: 19.812 RON2024 · Datorii: 2.462 RON2025 · Datorii: 9.505 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AIR CLINIQUE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 160.649 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 160.649 216.182 90.121 60.619 0
Profit net 0 65.314 5.423 14.904 0
Capitaluri proprii 58.862 78.319 13.004 7.482 -7.422
Active totale 68.367 80.781 32.816 9.076 578
Datorii totale 9.505 2.462 19.812 1.594 8.000
Număr mediu salariați 1 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

12.15
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.