Activă CLUJ

ANNA IMOSALES S.R.L.

CUI
45113247
Reg. Comerț
J12/5122/2021
Înregistrată
25.10.2021
Sediu social JUD. CLUJ, SAT BACIU COM. BACIU, STR. CAISULUI, NR.8, cod poștal 407055
78.62
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6831
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 25.10.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
125.068 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

020 k39 k59 k78 k98 k2021 · Cifră de afaceri: 2.928 RON2022 · Cifră de afaceri: 62.141 RON2023 · Cifră de afaceri: 97.625 RON2024 · Cifră de afaceri: 49.513 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 2.692 RON2022 · Profit: 46.937 RON2023 · Profit: 69.111 RON2024 · Profit: 7.447 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 358 RON2022 · Datorii: 3.469 RON2023 · Datorii: 3.232 RON2024 · Datorii: 1.609 RON2025 · Datorii: 1.820 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANNA IMOSALES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 49.513 97.625 62.141 2.928
Profit net 0 7.447 69.111 46.937 2.692
Capitaluri proprii 125.068 126.188 118.734 49.630 2.693
Active totale 126.888 127.797 121.966 53.099 3.051
Datorii totale 1.820 1.609 3.232 3.469 358
Număr mediu salariați 0 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

78.62
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6831).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.