Activă Plătitor TVA BIHOR

ALL GAS SOLUTIONS S.R.L.

CUI
45085643
Reg. Comerț
J2021002701054
Înregistrată
20.10.2021
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. CRIŞAN, NR.21
-11.99
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 20.10.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
484.773 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-135.091 RON
▼ 1017% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

097 k194 k291 k388 k485 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 109.522 RON2023 · Cifră de afaceri: 410.176 RON2024 · Cifră de afaceri: 475.329 RON2025 · Cifră de afaceri: 484.773 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 18.365 RON2024 · Profit: 14.069 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 8.200 RON2022 · Datorii: 70.056 RON2023 · Datorii: 160.159 RON2024 · Datorii: 245.219 RON2025 · Datorii: 213.371 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ALL GAS SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 484.773 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 484.773 475.329 410.176 109.522 0
Profit net 0 14.069 18.365 0 0
Capitaluri proprii -135.091 -12.096 -26.165 -44.530 -4.680
Active totale 78.280 233.013 133.306 25.016 2.645
Datorii totale 213.371 245.219 160.159 70.056 8.200
Număr mediu salariați 6 5 4 2 0

Analiză de risc — insolvență

-11.99
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.