Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CVR DISTRIBUTION S.R.L.

CUI
45060789
Reg. Comerț
J2021017648409
Înregistrată
14.10.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS MIHAI BRAVU, NR.139-145, CAMERA NR. 1, BL.D10, SC.D, ET.7, AP.127
3.52
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 14.10.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
90.403 RON
▼ 35% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
10.167 RON
▼ 81% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

031 k62 k93 k125 k156 k2021 · Cifră de afaceri: 11.305 RON2022 · Cifră de afaceri: 155.751 RON2023 · Cifră de afaceri: 126.751 RON2024 · Cifră de afaceri: 139.286 RON2025 · Cifră de afaceri: 90.403 RON2021 · Profit: 10.005 RON2022 · Profit: 73.568 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 6.157 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.139 RON2022 · Datorii: 3.747 RON2023 · Datorii: 7.856 RON2024 · Datorii: 4.135 RON2025 · Datorii: 14.005 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CVR DISTRIBUTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 90.403 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 90.403 139.286 126.751 155.751 11.305
Profit net 0 6.157 0 73.568 10.005
Capitaluri proprii 10.167 54.000 75.017 83.773 10.205
Active totale 24.172 58.135 82.873 87.520 11.344
Datorii totale 14.005 4.135 7.856 3.747 1.139
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

3.52
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.