Activă VÂLCEA

DIABIA DECOR S.R.L.

CUI
45039400
Reg. Comerț
J2021001087386
Înregistrată
12.10.2021
Sediu social JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. GENERAL MAGHERU, NR.14, BL.S3, SC.E, AP.14
72.02
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 12.10.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
233.027 RON
▲ 14% vs 2024
Profit net
169.130 RON
▲ 15% vs 2024
Capitaluri proprii
169.410 RON
▲ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

047 k93 k140 k186 k233 k2021 · Cifră de afaceri: 22.340 RON2022 · Cifră de afaceri: 106.950 RON2023 · Cifră de afaceri: 183.927 RON2024 · Cifră de afaceri: 204.187 RON2025 · Cifră de afaceri: 233.027 RON2021 · Profit: 18.243 RON2022 · Profit: 86.276 RON2023 · Profit: 128.502 RON2024 · Profit: 147.196 RON2025 · Profit: 169.130 RON2021 · Datorii: 670 RON2022 · Datorii: 1.001 RON2023 · Datorii: 6.045 RON2024 · Datorii: 6.645 RON2025 · Datorii: 3.188 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DIABIA DECOR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 233.027 RON în 2025, cu un profit net de 169.130 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 233.027 204.187 183.927 106.950 22.340
Profit net 169.130 147.196 128.502 86.276 18.243
Capitaluri proprii 169.410 147.436 128.742 86.516 18.443
Active totale 172.598 154.081 134.787 87.517 19.113
Datorii totale 3.188 6.645 6.045 1.001 670
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

72.02
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.