Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

REPS BUSINESS S.R.L.

CUI
45038862
Reg. Comerț
J23/6234/2021
Înregistrată
11.10.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, CAL FERENTARI, NR.8, CAMERA 1, BL.117, SC.1, ET.5, AP.21, cod poștal 51859
9.08
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6831
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 11.10.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
42.789 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
14.617 RON
▼ 49% vs 2024
Capitaluri proprii
34.291 RON
▲ 74% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

050 k99 k149 k199 k248 k2021 · Cifră de afaceri: 163.762 RON2022 · Cifră de afaceri: 248.195 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 38.391 RON2025 · Cifră de afaceri: 42.789 RON2021 · Profit: 83.999 RON2022 · Profit: 109.775 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 28.841 RON2025 · Profit: 14.617 RON2021 · Datorii: 4.915 RON2022 · Datorii: 17.091 RON2023 · Datorii: 15.083 RON2024 · Datorii: 14.871 RON2025 · Datorii: 18.045 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

REPS BUSINESS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 42.789 RON în 2025, cu un profit net de 14.617 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 42.789 38.391 0 248.195 163.762
Profit net 14.617 28.841 0 109.775 83.999
Capitaluri proprii 34.291 19.675 -9.166 110.015 84.199
Active totale 52.336 34.546 5.917 127.106 89.114
Datorii totale 18.045 14.871 15.083 17.091 4.915
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

9.08
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6831).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.